Božićna čestitka

Naši vrijedni mališani od prvog do četvrtog razreda sa svojim su učiteljicama i učiteljima priredili kratki prigodni predblagdanski program.

Učenici su zabavom, glumom, blagdanskim dječjim pjesmama i plesom s veseljem ispratili prvo polugodište i nastavnu 2019. godinu.

Kako bi raspoloženje bilo što veselije učitelj Mladen Bago svirao je harmoniku, a ravnatelj naše škole svirao je klavir.

Učenicima od petog do osmog razreda učiteljica Sonja Filipović omogućila je slušanje božićnih pjesama u blagovaoni škole, gdje su i naši stariji učenici uz melodije pjesama zapjevali i s veseljem ispratili prvo polugodište.

Dragi učenici, roditelji i kolege,

želimo vam ugodne božićne blagdane ispunjene veseljem i mirom te da vam 2020. godina donese obilje radosti, zdravlja te osobnoga i poslovnoga uspjeha!