Završna svečanost projekta RADDAR – snimka predavanja

Filip_diploma_RaddarSvečanom dodjelom diploma polaznicima radionica programa RADDAR završeno je ovogodišnje druženje i učenje u sklopu matematičkih i programerskih radionica za darovite učenike osnovnih škola. Zanimljivost je što je ovaj program povezao različite segmente školskog sustava – FER, XV. Gimnaziju i osnovnoškolce kako bi im omogućio stjecanje naprednih znanja, ali i uvid u slijedeće stepenice obrazovanja. I naša škola je bila zastupljena, te je Filip Beleta također bio među primateljima priznanja. Radionice su bile zabavne, poučne, ponekad i izazovne, ali veselje i dobro društvo rušilo je sve prepreke. Na kraju je dr.sc. Predrag Pale održao jednu nezaboravnu motivacijsku prezentaciju kako i matematika može biti zabavna, te je izazvao i Filipovu reakciju oduševljenja: “Ovo bih volio da pogleda cijeli moj razred!”

Više na :

http://www.mioc.hr/wp/?p=2430

Snimka predavanja:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=c2u2nHlAiis”]YDhq-cKIcbA[/su_youtube]

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.