Terenska nastava četvrtih razreda

U srijedu 17. listopada 2018. godine učenici 4. A i 4. B razreda, zajedno s učiteljicama Željkom Čupić, Antonijom Posarić Sikirić i učiteljem Draženom Čukeljom bili su na Terenskoj nastavi Zagreb – glavni grad Republike Hrvatske. Učenici su razgledali Markov trg gdje su vidjeli zgrade Sabora, Vlade (Banske dvore) te Markovu crkvu. Prošli su kroz Kamenita vrata i igrali se u gornjogradskim parkovima. U podne su čuli pucanj Gričkog topa s kule Lotrščak. Vrijeme je bilo prekrasno, a Gornji grad pun turista. U poslijepodnevnim satima, u kinu Cinestar Branimirova, gledali su film Stopalići. Nakon zanimljive kino predstave i kraće šetnje Donjim gradom krenuli su put Popovače.

Maja Arnautović 4. B

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.