Terenska nastava Advent u Zagrebu

29.11.2016. u 10 sati učenici 2. b i 2. c razreda, zajedno sa svojim učiteljima i učiteljicom Engleskoga jezika zaputili su se na terensku nastavu u Zagreb. Najprije smo u Cinestaru pogledali crtani film Vaiana, a zatim obišli adventske lokacije: Tomislavov trg, Zrinjevac, Trg bana Jelačića i Tomićevu ulicu. Uspinjačom smo se popeli na Gornji grad, gdje smo vidjeli najznačajnije građevine poput Crkve svetoga Marka, zgrade Vlade i Sabora te Kamenita vrata. Radićevom  ulicom spustili smo se ponovo u Donji grad te nastavili uživati u adventskoj atmosferi u slastičarnici Ivica i Marica. Naš obilazak Grada završio je u 17 sati, kada smo krenuli kućama. Bili smo sretni i zadovoljni jer smo puno toga vidjeli i naučili.

                                                                                                                               Ella Sikirić 2. b

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.