Prvi školski dan uvijek je poseban, a posebno je svečan bio ove godine u Osnovnoj školi Popovača gdje smo s osmijehom i velikim uzbuđenjem dočekali naše nove prvašiće.
Učiteljice Snježana Šket i Željka Šimić, zajedno sa svojim sada već bivšim učenicima, današnjim petašima, pripremile su prigodan i razigran program dobrodošlice. Pjesmama „Do-Re-Mi”, „Škola“ i himnom škole mališani su ušli u svijet školskih avantura, a na instrumentima je pratio učitelj glazbene kulture Dominik Domitrović.
Sve prisutne na početku je pozdravio ravnatelj škole Dražen Mlakar, a svojim dolaskom događaj su uveličali i zamjenik župana SMŽ Mihael Jurić, koji je pohvalio program i poželio prvašićima mnogo sreće i veselja u školskim danima, te gradonačelnik Josip Mišković koji je podsjetio da je đačko doba najljepše razdoblje života. Svojim prisustvom počastili su nas i pročelnici Robertina Štajdohar i Darjan Vlahov te predsjednik Gradskog vijeća Grada Popovače Roman Rosavec.
Na kraju programa, školska pedagogica Amadea Izsing Šegec prozvala je prvašiće, a roditelji su ih s ponosom i možda pokojom suzom radosnicom pratili prema njihovim učionicama. Bilo je tu mnogo uzbuđenja, stisnutih ruku i ohrabrujućih osmijeha.
Posebno nas veseli što je ove godine u školu krenulo još više učenika nego prošle školske godine.
Školskom blagovaonicom su odjekivali pljesak, veselje i dječji smijeh, a naši prvašići zakoračili su u jedno novo, nezaboravno poglavlje života, početak školskog putovanja. Sretno!
- default
- default
- default
- default
- default
- default
- default
- default
- default
- default
- default
- default
- default
- default
- default
- default
- default
















