Prva sjednica Vijeća učenika

OLYMPUS DIGITAL CAMERAU ponedjeljak, 26. listopada 2015. godine s početkom u 12.40 održana je 1. sjednica Vijeća učenika u školskoj godini 2015./2016. kojoj su nazočili predstavnici svih razreda Osnovne škole Popovača. Ravnatelj škole Dražen Mlakar otvorio je sjednicu i upoznao članove Vijeća s njihovim obvezama, dužnostima i pravima. Sjednici je nazočila i socijalna pedagoginja Martina Šterijovski koja je predstavila plan rada Vijeća učenika. Nakon toga izabrano je povjerenstvo Vijeća. Za predsjednika većinom glasova izabran je Teo Miljak, a za potpredsjednika Fran Mihelčić. Za tajnika je izabran Mihael Potočki. Na kraju sjednice članovi Vijeća učenika iznosili su svoje prijedloge za poboljšanje rada škole. Dogovoreno je da će socijalna pedagoginja Martina Šterijovski i psiholog Hrvoje Jelen razmotriti prijedloge članova Vijeća te će se na sljedećoj sjednici o njima podrobnije raspraviti.

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.