Posjetio nas je biskup

pb034798U ponedjeljak, 3.studenog, našu je školu posjetio biskup Vlado Košić. Dočekali su ga školski zbor pod vodstvom nastavnika Dražena Mlakara i mali folkloraši pod vodstvom učiteljice Renate Jambrešić.

Zboraši su uz klavijature i violinu koju je svirala naša učenica 6. razreda Barbara Belinić otpjevali pjesmu „Božićni snovi“. Nakon pjesme jedna je učenica nižih razreda pročitala uvodnu riječ, ujedno i zahvalnicu biskupu što nas je posjetio.

Na uvodnu riječ nastavile su se pjesme i ples malih folkloraša uz pratnju harmonike: „Mali bratec Ivo i mala Marica“ te „Šećem, šećem drotičko“. Kad je završio kratki program dobrodošlice, biskup se zahvalio svim učenicima i učiteljima koji su pripremili svoje učenike za njegov dolazak.

Valentina Tadić, VII

 

pb034785

pb034791 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostale fotografije možete pogledati ovdje. 

Također možete pogledati i video klip. 

 

 

undefined

Uživajte!!!

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.