Obavijest o nastavi

Poštovani roditelji i dragi učenici,

na temelju prijedloga epidemiologa Zavoda za javno zdravstvo Sisačko-moslavačke županije i uz suglasnost Osnivača škole Sisačko-moslavačke županije ravnatelj Osnovne škole Popovača Dražen Mlakar za učenike predmetne nastave donosi Odluku o promjeni Modela odgoja i obrazovanja iz Modela A – nastava u školi u Model C – nastava na daljinu u razdoblju od 14. prosinca 2020. godine do 23. prosinca 2020. godine, a u skladu s preporukama iz dokumenta “Modeli i preporuke za rad u uvjetima povezanima s bolesti COVID-19 u školskoj godini 2020./2021.”

Nastava za učenike razredne nastave odvijat će se prijepodne.

Odvoz učenika je u 11 sati.

Ravnatelj

Dražen Mlakar

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.