Nastava Hrvatskoga jezika u kazalištu

14. studenoga 2019. učenici 2.a i 2.b su nastavu Hrvatskoga jezika imali u zagrebačkom Kazalištu Trešnja.

„Bajka o bratu i sestri koji lutajući šumom nailaze na jedno tek naizgled slatko iznenađenje, jedna je od najpoznatijih bajki braće Grimm uz koju generacije iznova svjedoče o neiscrpnoj ljubavi djece koja potporu pronalaze samo jedno u drugome.“ (Kazalište Trešnja)

Bilo je i igre i glazbe i šarenila.

Ponovili smo mi, naravno, pojmove kazališna predstava, pozornica, gledalište…ali, ono što je puno važnije –  predstava Ivica i Marica je i nas male, ali i nas velike, podsjetila kako je svaki problem, koliko god velik i strašan bio, uz malo hrabrosti i puno zajedništva, rješiv…

                                                                       Učenici i učiteljice 2.a, 2.b

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.