Microsoft European Showcase Summit 2021.- video

Učenice osmih razreda OŠ Popovača sudjelovale su u snimanju videa za Microsoft European Showcase Summit 2021. Tijekom snimanja učenice su odgovarale o iskustvu u pandemiji, odnosno kako je na učenike utjecala pandemija u smislu učenja na daljinu i koje su prednosti i mane.

Učenice 8. b razreda, Marija i Lea su opisale svoje iskustvo. Mariji i Lei je bilo zabavno zato što su mogle pokazati svoje znanje engleskog jezika, ali i jer su snimale u društvu drugih osmašica. Uz Mariju Lončarić i Leu Perko, video su snimale Dorotea Pokas, Sofija Stambolija, Ines Sedak i Sara Frančina. Učenice su morale odgovarati na pitanja na engleskom jeziku što je probudilo malu dozu nervoze u njima jer im je sjedenje pred kamerom bilo novo iskustvo. Snimanje je ponavljano nekoliko puta jer je, kažu djevojke, dio nervoze odradio svoje pa su svoje tekstove ili djelomično zaboravljale ili su težile tome da bude što bolje. Na kraju je sve uspješno snimljeno, a iskustvo je nezaboravno. Zadovoljne su time kako je video na kraju ispao i nadaju se da će se svidjeti i vama. 😊

 

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.