Međunarodni dan sreće

???????????????????????Međunarodni dan sreće obilježava se 20. ožujka.  Međunarodni dan sreće (20.3.2014.) u našoj školi obilježili smo plesom i pjesmom. Naše nastavnice Maja Loina, Tamara Đurđević-Filipović, Lucija Vlahov, Dunja Mijović i Kristina Kardaš te defektologinja Martina Šterijovski i pedagoginja Nikolina Bradica pokazale su nam plesne korake. Nastavnice Željka Šimić, Nataša Deklman i Marija Potočki dovele su malo manje učenike OŠ Popovača koji su također pratili ritam glazbe i plesne korake. Bilo je prelijepo gledati učenice i učenike od prvog pa do osmog razreda kako prate svoje nastavnice. Svi su plesali i pomalo pjevali na pjesmu Happy. Zamolili smo defektologinju Martinu i pedagoginju Nikolinu da nam tijekom velikog odmora ponovo puste pjesmu Happy kako bismo opet plesali. Nastavnica Goranka, učitelj Vitomir i nastavnica Danica su nas slikali i snimali.

Antonela Ratkajec i Lana Antoliš, 6.b

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.