Maškare u OŠ Popovača

„Mi smo male maškare, pjevamo za novčiće i po koje jaje, pa idemo dalje.“ – poznati su stihovi koje pjevaju vesela djeca za najluđi dan u godini – maškare. U utorak 13. veljače 2018. i učenici Osnovne škole Popovača bili su veseli i raspjevani. Razloga je bilo mnogo, tjednima su smišljali u što će se prerušiti na jedini dan u godini kada možeš biti netko drugi. Tako su u utorak u školu ušetale princeze, vojnici, čarobnjaci, kauboji, vile, vještice. Učenici razredne nastave A i B turnusa jedan školski sat proveli su u sportskoj dvorani gdje su pod raznim maskama veselo pjevali i plesali. I učenici dramske skupine pripremili su prigodan program za naše male maškare. Naravno, neizostavne su bile i ukusne krafne kojima su se zasladili učenici. Kako im je bilo pogledajte u galeriji!

Nika Rusan, 6.b