Kuhani obroci i u područnim školama

U sklopu višegodišnjeg projekta Topli obrok – obrok zdravlja Sisačko-moslavačka županija kupila je Osnovnoj školi Popovača vozilo za prijevoz kuhanih obroka u područne škole. Učenicima Područne škole Potok, Područne škole Stružec i Područne škole Gornja Jelenska svakog dana vrijedni djelatnici naše škole dovozit će kuhane obroke iz kuhinje matične škole. Na ovaj način svi će učenici naše škole imati jednaki standard školske prehrane.

Vozilo je ravnatelju škole Draženu Mlakaru u ponedjeljak, 1. veljače 2021. godine, predao zamjenik župana Roman Rosavec. Prilikom predaje vozila zamjenik župana i ravnatelj istaknuli su važnost ovog vozila ne samo za prijevoz toplih obroka za učenike područnih škola, već i za prijevoz učenika i nastavnika na natjecanja, izvannastavne aktivnosti i ostale potrebe škole.

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.