Jednodnevni izlet učenika 3.b i 3.c razreda

U četvrtak 29. svibnja učenici 3.b i 3.c razreda od ranog jutra veselili su se svom jednodnevnom izletu na Plitvička jezera i Rastoke. Kako im je bilo opisala je učenica Maja!

Na putu do naših odredišta zabavljali smo se u autobusu. Bilo nam je lijepo. Prvo smo posjetili Plitvička jezera koja su nas oduševila svojom ljepotom. Vidjeli smo puno jezera, prekrasnih slapova i vozili se brodićem. Iz Plitvičkih jezera uputili smo se u Rastoke gdje smo  ručali i kupili suvenire za uspomenu. Nakon ručka dočekala nas je vila Laura koja nam je pokazala tri slapa:Vilina Kosa,Hrvoje i Buk. Išli smo i u mlin gdje smo naučili sve o mljevenju žita. Nakon poučnih sadržaja počastili smo se sladoledom.

Na povratku, u večernjim satima,bili smo umorni, ali i dalje zaigrani, živahni i sretni provedenim danom i viđenim ljepotama.

Maja Arnautović, 3.b

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.