Izložba najboljih fotografija polaznika Foto grupe OŠ Popovača

Školski fotolov učenika Foto grupe Osnovne škole Popovača završio je izložbom najboljih fotografija.

Pod mentorstvom učitelja Darka Rakića polaznici Foto grupe OŠ Popovača također su sudjelovali u projektu Školski fotolov osnovnih škola SMŽ. Ovo su učenici koji su sudjelovali u projektu: Ella Sikirić, Danijela Markešić, Karla Miloš, Ema Kocet, Lana Jagnjić, Marko Lukšić, Anamaria Horvat, Eva Marković, Franka Rafajac, Ante Cvitanović, Paola Sikirić, Edita Mikac, Lora Križanić, Gabi Ložar, Ana Cvitanović i Jan Hosu. 

Ovo su najbolje fotografije mladih fotografa koje su izložene na izložbi u Osnovnoj školi Popovača.

 

 

Učenici čije su fotografije najbolje dobili su priznanja na završnom događanju u OŠ Popovača.

Čestitke svima od voditelja i mentora Foto grupe Darka Rakića.

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.