Humanitarna akcija za područja Sisačko-moslavačke županije stradala od potresa

Poštovani roditelji, cijenjeni sugrađani,

svi smo svjedoci razornog potresa koji je zadesio našu županiju i, nažalost, odnio ljudske žrtve te mnoge ostavio bez krova nad glavom. Naša škola želi pomoći, stoga pokreće akciju prikupljanja humanitarne pomoći stradalima s područja Sisačko-moslavačke županije. 

Humanitarna pomoć u obliku prehrambenih (voda, šećer, sol, ulje, brašno, tjestenina, konzerve, riža, trajno mlijeko i sve ostalo što ima dulji rok uporabe)  i higijenskih potrepština (sapun, šampon, pasta za zube, četkica za zube, papirnate maramice, vlažne maramice, toaletni papir, higijenski ulošci, štapići za uši) prikupljat će se svaki radni dan u vremenu od 9 do 17 sati u prostorijama Osnovne škole Popovača.

                    Djelatnici Osnovne škole Popovača

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.