Glasanje za najljepše božićne jaslice

Osnovna škola Popovača uoči nadolazećih blagdana provodi humanitarnu akciju prodaje jaslica i božićnih ukrasa.

Učenici su kod kuće izrađivali jaslice sa svojim roditeljima, a ukrase i čestitke u školi. Sav prihod od prodaje namjenjen je učenicima u najtežoj financijskoj situaciji. Ovom prilikom pozivamo sve ljude dobre volje da se odazovu gasanju za najljepše izrađene jaslice kako bi mogli prigodnim darovima nagraditi učenike koji su sudjelovali u ovom humanom projektu.

 

 

 

 

Glasanje traje do 19.12.2011.

Glasati možete na ovoj stranici – Najtečaj za najljepše jaslice

 

Sretan i blagoslovljen Božić, te uspješnu Novu Godinu od srca Vam žele učenici i djelatnici Osnovne škole Popovača!

Hvala

 

 

 

 

 

 

 

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.