Dan planeta Zemlje u Gornjoj Jelenskoj

Uredili smo školski kamenjar

Učenici PŠ Gornja Jelenska obilježili su 20.04. Dan planeta Zemlje te su tim
povodom organizirali integrirani dan u kojem su učili o ekologiji i njenoj važnosti za svakoga.

Aktivnosti su bile razne, prilagođene željama i mogućnostima učenika, a rezultati su vidljivi po cijeloj školi i u njenom okolišu. Panoe krase plakati s ekološkim porukama izrađeni na satu likovne kulture i prirode i društva. Na prozorima su teglice s posađenim cvijećem, okoliš škole je očišćen, a cvijeće, koje su djeca donijela od kuće, raste u školskom kamenjaru.
Na ovaj će nas dan podsjećati razredna slikovnica osmišljena na satu lektire za koju nam je motivacija bilo književno djelo Pismo iz Zelengrada.

Učiteljice i učenici PŠ Gornja Jelenska

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.