Božićna priredba 2008

Image U petak, 19.12.2008.god. u Domu kulture Popovača održana je Božićna priredba. Sudjelovali su učenici OŠ Popovača.

Prvo su plesači koje predvodi nastavnica Pina Pavlić otplesali svoju koreografiju. Nakon njih ste mogli vidjeti male folkloraše u izvedbi priče o Božiću. Njih je uvježbala nastavnica Renata Jambrešić. Predzadnji su nastupali zboraši  i tamburaši nastavnika Dražena Mlakara čiji je nastup bio popraćen spotovima koje je osmislio nastavnik Darko Rakić, a u kojima su glumili (i to odlično!) sami zboraši.

Na kraju su mažoretkinje pokazale sve što znaju sa svojim štapovima i pom-ponima. Uz  zanimljiv i šaljivo vođen program gosti su se zabavljali, a na licima im se vidjelo oduševljenje. To  se događalo u Domu  kulture, a ispred Doma održan je živahan i živopisan mini Božićni sajam: 6.b, 6.d 7.b i 7.e prodavali su vlastoručno izrađene božićne ukrase, čestitke, kolače i slično , a novac su namijenili u dobrotvorne svrhe!

Fotografije s božićne predstave možete pogledati u našoj galeriji fotografija, a video klipove pogledajte u multimedijalnom kutku.

 

 

 

Valentina Tadić 7.b

 

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.