Božićna priredba

Svečanim ugođajem najavljen Božić

DSC09445U našoj smo školi obilježili gotovo sve blagdane, pa tako i Božić. 18. Prosinca 2013. godine našim smo roditeljima, bakama, djedovima, učiteljima i svim nazočnima priredili odličnu predstavu. Djeca od prvog do osmog razreda sudjelovala su u predstavi, neki u više skupina, a neki samo jednim nastupom. Priredbu je otvorila folklorna skupina učiteljice Renate Jambrešić nastupom nazvanim „Dober vam večer“ . Ena Šket svirala je klavir, a učenik 5.b razreda Mihael Potočki violinu. Zatim je nastupio mali zbor Pine Žilić izvevši nam tri pjesme. Učiteljice Nataša Deklman i Marija Potočki predstavile su nam svoju djecu kolopletom igrokaza i recitacija „Božić je sreća od darova veća“

Učenici učiteljice Martine Podnar izveli su igrokaz „Bjelobradi nosi darove“, a plesači defektologinje  Martine Šterijovski plesali su na glazbeni broj „Playhard“.

Zbor i tamburaši profesora Dražena Mlakara najavili su nam kraj priredbe kada je Lovro Ivić zapjevao skladbu „Aleluja“.

Program su vodili učenici Martine Ivić:Klara Dolenčić, Nika Šljubura, Filip Beleta, Antonija Jurišić, Josipa Radman, Dorothea Marković, Lucija Iličić i Lorena Daničić.

Neka vam bude žao ako niste vidjeli naše sjajne učenike i izvrsnog Lovru.

Antonela R. ,6.B

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.