Božić u svakom kutku

Izrađene su od drveta i slame, od stiropora, stare tikvanje ili drugih prepoznatljivih i neprepoznatljivih materijala. Prikazuju betlehemsku štalicu s pastirima, životinjama i novorođenim Isusom,a izrađivali su ih tijekom studenog i prosinca učenici sa svojim roditeljima i učiteljima, na inicijativu vjeroučitelja Davora Jankovića.

Jaslice su i ove godine osvanule na hodnicima škole. Izložene zajedno s božićnim čestitkama, svjećnjacima i ukrasima od ekoloških materijala , unose duh Božića ne samo svojom ljepotom i zanimljivošću, već i konkretno, naime, novac zarađen prodajom jaslica u matičnoj i u područnim školama bit će upotrijebljen, kao i prethodnih godina, u humanitarne svrhe. Kupovat će se odjeća, obuća i školski pribor za najsiromašnije učenike. Glasovanjem na stranici škole možete pomoći pri odabiru najljepših školskih jaslica, a kupnjom doprinijeti ostvarenju plemenitih, humanitarnih ciljeva.

Kristina Cvetko,7.B
 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.