Blagdansko ozračje u OŠ Popovača

Paljenjem adventske svijeće počelo je vrijeme u kojemu svi osjećamo posebnu radost, mir i blagostanje.

Blagdansko raspoloženje stiglo je na gradske ulice i trgove, u naše domove, ali i u našu školu. Omiljeni blagdan teško je zamisliti bez tradicije, običaja i čarolije.

Božićni ukrasi u nama bude osjećaj topline i ljepote. I ove godine zahvaljujemo vrijednim članovima učeničke zadruge Jelenak koji uvijek brinu o tome da svaki učenik, zaposlenik i gost naše škole ostvari posebnu vizualnu komunikaciju s prostorom škole. Prostor naše škole je uvijek raznolik, maštovit, kreativan, i diše i priča priču o ljubavi i zajedništvu.

Kakvo je božićno ruho odjenula škola ove godine, pogledajte u galeriji.

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.