Županijsko natjecanje u šahu

U ponedjeljak, 30.1.2017. godine, u devet sati ujutro šahisti Osnovne škole Popovača krenuli su na natjecanje. Natjecanje se održalo u Sisku u prostorijama Šahovskog društva Sisak s početkom u 10,00 sati. Natjecali su se šahisti osnovnih škola iz cijele županije. Naši su šahisti i šahistice svojim trudom i borbom postigli odlične rezultate. Djevojčice u sastavu: Lana Marković, Maja Ratkajec, Leticija Iverović i Bruna Križanić i  izborile su 3. mjesto i brončanu medalju, a dječaci u sastavu: Mario Bogdanić, Mislav Barta, Josip Prebeg i Zvonimir Jakopović osvojili su 5. mjesto. Za kraj veliko hvala gospodinu Ivici Markoviću na korisnim savjetima i našem voditelju vjeroučitelju Danijelu Markešiću.

B.K & D.M

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.