Županijsko natjecanje iz informatike

U petak, 10. veljače 2017. godine Osnovna škola Popovača bila je domaćin županijskog natjecanja iz informatike. Na natjecanju je sudjelovalo 82 učenika od petog razreda osnovne škole do četvrtog razreda srednje škole, a nadmetali su se u kategorijama LOGO, Algoritmi te Osnove informatike.

Naši učenici postigli su sjajne rezultate te je u kategorijama Logo i Algoritmi za peti razred prvo mjesto osvojila Dora Lendvaj pod mentorstvom Zvijezdane Žigolić Južvak, a u kategorijama Logo i Algoritmi za sedmi razred prvo mjesto osvojio je Dorijan Lendvaj čiji je mentor Darko Rakić. Učenik Karlo Šalata osvojio je 10. mjesto, a Benjamin Barbarić 11. mjesto. Cijelo natjecanje trajalo je do 17.30 h kada su i objavljeni rezultati.

Najbolji učenici idu na državno natjecanje koje će se održati od 14. do 17. ožujka 2017. godine pri čemu našim učenicima, Dori i Dorijanu Lendvaju, želimo puno uspjeha!

Čestitke svima na rezultatima!

Iva J.

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.