Živimo život bez droge, jer droga uzima život!

Ove godine OŠ Popovača po prvi puta je sudjelovala na državnom natjecanju Sportske igre mladih koje su održane u  Savudriji, od 3.7.
do 5.7.2020. Osim u atletici, naši učenici natjecali su se u igri Graničar. Naše graničarke Mia Uremović 3.a, Leona Martinić 3.a, Maja Martinić 5.a, Karla Horvatić 5.b i Tara Božić 5.b, te graničari Jan Hosu 4.a, Borna Vukelić 5.b, Filip Kutleša 5.c i Niko Petranović 5.a osvojili su 4. mjesto. Bila su to tri nezaboravna dana gdje smo druženjem, igrom i sportskim duhom pokazali da život treba živjeti bez droge, jer droga uzima život.
Čestitamo svima na postignutim rezultatima i želimo puno uspjeha na budućim  sportskim natjecanjima. Također, zahvaljujemo se našem ravnatelju Draženu Mlakaru i roditeljima koji su nas bodrili i pružili podršku.

Snježana Šket, učiteljica razredne nastave