Terenska nastava osmaša

Posjet Tehničkom muzeju

 

10859380_1492223440999997_326044063_nU petak 12. prosinca 2014. u rano jutro okupili smo se pred školom i radosni krenuli na terensku nastavu u Zagreb. Naš razred (8.B), 8.D i polovica 8.A i E razreda bili su u autobusu na kat. Svi smo sjeli u autobus te ubrzo krenuli. Pričali smo, zezali se i slušali glazbu. Nismo uzimali predah pošto nam je trebalo samo 1 sat i 30 minuta da dođemo do Tehničkog muzeja. Nakon što smo izašli iz autobusa, nastavnica nas je opet prebrojala te smo krenuli prema muzeju. Kada smo došli do muzeja, nastavnica je platila karte. Prvo smo slušali predavanje o Nikoli Tesli i njegovim velikim izumima koji su nam poboljšali život u današnjem svijetu. Nakon predavanja, razgledali smo muzej, a podijelili smo se u dvije grupe tako da nas ne bude previše. Imali smo vodiča koji nam je objašnjavao sve izume, kako funkcionira koji stroj itd. Krenuli smo i u rudnik. Tamo nam je vodič pričao o oruđu koje ljudi koriste u rudniku za kopanje ruda. Još smo malo razgledavali i nakon toga napustili muzej. Vratili smo se u autobus i krenuli prema Avenue Mallu u kino. Kada smo došli u Avenue Mall, imali smo sat vremena slobodno za shopping i sve ostale stvari. Išli smo gdje je tko htio. Moji prijatelji i ja otišli smo u Müller kupiti slatkiše i sokove za kino te nakon toga u KFC gdje smo jeli. Kasnije smo se okupili ispred kina da nam nastavnice podijele ulaznice. Mogli smo birati 2 filma: Pingvine s Madagaskara ili Koko 3: Ljubav ili smrt. Većina nas je gledala pingvine jer smo mislili da će biti zanimljiviji od igranog filma. Nakon filma krenuli smo kući.

Patrik Pintarić 8.B

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.