Terenska nastava „Ususret jeseni“.

23. rujna učenici prvih razreda Matične škole održali su zajedno sa svojim učiteljicama Snježanom Šket, Željkom Čupić, učiteljem Draženom Čukeljom te pripravnicom Katarinom Jukić terensku nastavu pod nazivom „Ususret jeseni“.

Posjetili smo  vinograd obitelji Kovačić – Jurić, gdje smo kušali jabuke iz domaćeg uzgoja i uživali u miru prvog jesenskog dana.

Na imanju Obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva Tušek održali smo sat prirode i sruštva, hrvatskoga jezika, likovne kulture i sat razrednika. Terensku nastavu završili smo penjući se na vidikovac odakle puca pogled na velik dio Moslavine i Lonjsko polje.

Zahvaljujemo se obiteljima Kovačić i Jurić te gospodinu Stjepanu Tušeku na gostoprimstvu. Također se zahvaljujeno  ravnateljici Neuropsihijatrijske bolnice dr. Marini Kovač na osiguranom prijevozu za učenike te tatama Hajek i Radman.

 

 

 

 

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.