STIGLO NOVO DJEČJE SUNCE!

Nestrpljivo čekamo kraj školske godine, a ono što nas uvijek razveseli na kraju je novi broj Dječjeg sunca! Što smo pripremili ove godine za vas, pročitajte u našem 23. Dječjem suncu. Tema broja su Voloderske jeseni. Zašto su prošlogodišnje Voloderske jeseni bile posebnije od drugih? Pročitajte u novom broju! Saznat ćete i kako je učenicima bilo na terenskim nastavama te kako se jedna učenica provela u Tunisu. Ove godine pripremili smo za vas i zanimljive intervjue. Osobe koje često susrećemo na hodnicima otkrili su nešto što nismo znali o njima. Tko su oni? Saznajte u novom broju Dječjeg sunca. Očekuje vas i nagradna igra! Ovo su samo neke od tema koje vam donosimo, a vi prolistajte i istražite novi broj.

Cijena Dječjeg sunca je deset kuna, a svi koji žele kupiti novi broj trebaju se javiti svojim učiteljicama Hrvatskoga jezika, razrednicima ili knjižničarki.

Urednici

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.