Promocija knjige Snježane Pavić – Ususret novim promjenama

DSC06777U ponedjeljak 30. rujna održana je promocija knjige Snježane Pavić, Vrednovanje: Ususret novim izazovima na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.

Knjiga je stručan i praktičan vodič za učitelje i nastavnike u osnovnim i srednjim školama, za edukatore učiteljima, za one koji su početnici u procesu vrednovanja, kao i za one koji osjećaju potrebu za nadogradnjom i integriranjem novih informacija i koncepata vrednovanja u svoju praksu. Objedinjuje kako i što  vrednovati s ciljem uspješnijeg i učinkovitijeg ocjenjivanja, testiranja i vrednovanja izvedbe učenika i svih onih koji uče. Napisana je u suradnji s dr. sc. Davidom McMurtryjem, višim predavačem na Učiteljskoj akademiji u Aberdeenu, Škotska.

Foto:

Snježana Pavić

Foto: Darko Rakić

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.