NATJECANJE /SMOTRA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA LIK 2021.

Naše učenice Dorotea Pokas i Iva Kocet u pratnji učitelja likovne kulture Igora Taritaša sudjelovale su na Županijskoj smotri i predstavljene su u katalogu radova učenika koji su bili u užem izboru prema mišljenju žirija.

Žiriranje radova održano je u OŠ „Zorke Sever” u Popovači.

 

Tema-poticaj: Portret i autoportret

Hrvatska folklorna i tradicijska etnografska baština

 

Učenici su u grafičkoj tehnici kolografije ili digitalnom crtežu trebali napraviti ornament. Ornament je trebalo izraditi u boji na papiru iz školske mape. Dorotea Pokas (8.a razred) radila je digitalni crtež u Sketchpad aplikaciji .

Iva Kocet ( 8.c razred) odlučila je ornament napraviti u klasičnijoj tehnici kolagrafije.

Poveznica na katalog!

https://read.bookcreator.com/OH_ufVxXF7j67-kDN_hVPT3_Xny9K3D8u847hlg2jdE/uPpsk8g6Q7-JfnnLEHEwbw

Čestitamo od srca našim učenicama želimo im mnogo uspjeha u daljnjem školovanju!

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.