Natjecanje “Nina i Tino”

Učenici 2.a razreda Lorena Klopotan, Katarina Grbavac, Antea Marić, Rea Loina, Tena Šunjo, Jan Hosu, Tibor Dolenčić, Petar Marton i Matej  Faletar, sudjelovali su u Kvizu znanja Nina i Tino. Rješavajući integrirane zadatke iz hrvatskog jezika, matematike te prirode i društva pokazali su svoje znanje stečeno tijekom cijele godine. Učenici su postigli jako dobre rezultate. Svi su, bez obzira na plasman, dobili zahvalnice i prigodne poklone.

Prvo mjesto pripalo je Loreni Klopotan, drugo Katarini Grbavac, a treće Janu Hosu.

Čestitke svim natjecateljima za ostvarene rezultate.

                                                                                Krunoslava Radauš, mag.prim.educ.

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.