Dodjela nagrada državnim prvacima

Dora i Dorijan Lendvaj ne pamte koliko su su medalja osvojili na razini županije, države, Europe, svijeta, a sada su svojoj zbirci dodali još nekoliko odličja!

U utorak 19. lipnja 2018. godine u Državnom Arhivu u Sisku održana je svečana dodjela nagrada učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na državnim natjecanjima. Nagrade je primio 21 učenik, 21 ekipa i 33 mentora a među njima bili su i učenici naše škole – Dora i Dorijan Lendvaj. U pratnji mentorica Zvjezdane Martinec, profesorice matematike i Zvijezdane Žigolić Južvak, učiteljice informatike, Dora je primila nagrade za sebe i Dorijana koji se trenutno nalazi na matematičkoj olimpijadi u Grčkoj. Pokazali su da se njihov uspjeh i trud opet isplatio te su primili ukupno pet staklenih statua za ostvarene rezultate u području matematike i informatike. Svečanosti je prisustvovala i predsjednica RH Kolinda Grabar-Kitarović s kojom smo se uspjeli i fotografirati.  Još jednom čestitamo Dori i Dorijanu!

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.