Vježba postupanja u slučaju potresa u OŠ Popovača

U utorak, 16. veljače 2021. godine, u matičnoj i područnim školama održane su vježbe postupanja u slučaju potresa. Cilj vježbe bio je provjeriti osposobljenost učenika i djelatnika  za postupanje u izvanrednim situacijama, u ovom slučaju potresa. Uz učenike i djelatnike škole koji su vježbali evakuaciju, u vježbi su sudjelovali i vatrogasci…

Nastavi čitati…

Obavijest o upisima djece u 1. razred Osnovne škole Popovača za školsku godinu 2021.-2022.

U prvi razred obveznog osnovnog obrazovanja upisuju se djeca koja do 1. travnja 2021. godine imaju navršenih šest godina života, odnosno djeca rođena u razdoblju od 1. travnja 2014. do 31. ožujka 2015. godine  i djeca kojoj je u školskoj godini 2020./2021. odgođen upis u prvi razred osnovne škole. Učenici…

Nastavi čitati…

Školski praznici – najbolje fotografije

Završio je izbor fotografija za drugu temu našeg natječaja Pogled kroz fotografiju. Za temu Školski praznici pristiglo je 53 odlične fotografije. I izbor je bilo vrlo težak. Zato je izabrano 11 najboljih fotografija. Autori fotografija su: Etida Mikac, Lora Križanić, Sofija Stambolija, Dorotea Pokas, Dora Grubec, Ana Cvitanović, Gabi Ložar,…

Nastavi čitati…

Kuhani obroci i u područnim školama

U sklopu višegodišnjeg projekta Topli obrok – obrok zdravlja Sisačko-moslavačka županija kupila je Osnovnoj školi Popovača vozilo za prijevoz kuhanih obroka u područne škole. Učenicima Područne škole Potok, Područne škole Stružec i Područne škole Gornja Jelenska svakog dana vrijedni djelatnici naše škole dovozit će kuhane obroke iz kuhinje matične škole….

Nastavi čitati…