Županijsko natjecanje iz matematike

U srijedu 28. veljače 2018.  godine u  Osnovnoj školi Viktorovac održano je Županijsko natjecanje iz matematike. Natjecanje je svečano otvorio školski zbor koji je otpjevao hrvatsku himnu, prisutne je pozdravila ravnateljica škole, a vrijedni prvašići pripremili su prigodan program te recitacijama objasnili razliku između kvadrata i kocke. Našim učenicima matematičarima nije bilo potrebno objašnjavati razliku. I ove godine pripremali su se sa svojim mentorima kako bi postigli što bolje rezultate na natjecanju. Osnovnu školu Popovača predstavljalo je 5 učenika pod vodstvom pet mentora (Zvjezdana Martinec, Josipa Blažević, Marcela Prebeg, Renata Pavlović, Marija Potočki), a to su: Fran Šimić, učenik 4. razreda, Iva Kocet, učenica 5. razreda, Dora Lendvaj, učenica 6. razreda, Lana Marković, učenica 7. razreda i Dorijan Lendvaj, učenik 8. razreda.  Ukupno se natjecalo 54 učenika osnovne škole od 4. do 8. razreda i 28 učenika srednje škole. Dorijan i Dora Lendvaj u svojim kategorijama osvojili su prvo mjesto! Čestitamo svim učenicima na ostvarenom uspjehu, a osim glavnih nagrada za najuspješnije, svi natjecatelji dobili su prigodne poklone.