Županijsko natjecanje iz geografije

U četvrtak 1. ožujka 2018. godine u Prvoj osnovnoj školi u Petrinji održalo se Županijsko natjecanje iz geografije. Natjecanje je otvorio ravnatelj škole koji je učenicima i njihovim mentorima zaželio dobrodošlicu. Na natjecanju je sudjelovalo 59 učenika i njihovih mentora. Učenici su se trudili postići što bolje rezultate. Našu školu predstavljalo je četiri učenika pod vodstvom dvije mentorice (Bosiljka Krešo, Ivana Bobinac-Culović), a to su: Dora Lendvaj, učenica 6.b razreda, Josipa Pleše, učenica 6.c razreda, Iva Grbavac, učenica 8.c razreda i Dorijan Lendvaj, učenik 8.e razreda. U kategoriji šestih razreda, Dora i Josipa osvojile su 5. mjesto, a u kategoriji osmih razreda, Iva je osvojila 7., a Dorijan 4. mjesto. Čestitamo svim učenicima na ostvarenom uspjehu!